Prin­ses­sa­fu­tis­ko­kei­lus­ta va­ka­vak­si har­ras­tuk­sek­si – Py­hän­näl­tä ajetaan Ii­sal­meen jal­ka­pal­lon perässä

Pyhäntäläiset Viivi ja Ninni Makkonen pelaavat jalkapalloa Iisalmessa. Aktiivinen harrastaminen edellyttää koko perheeltä suunnittelua.

Pyhäntä
Johanna Juntunen ja Keijo Makkonen ovat halunneet mahdollistaa urheilun aktiivisen harrastamisen lapsilleen Viiville, Ninnille ja Aadalle.
Johanna Juntunen ja Keijo Makkonen ovat halunneet mahdollistaa urheilun aktiivisen harrastamisen lapsilleen Viiville, Ninnille ja Aadalle.
Kuva: Milja Leiviskä

Lokakuun kolea syyssää ja kostea nurmi ei hidasta Viivi ja Ninni Makkosen pallottelua Pyhännän urheilukentällä.

Syystarjous, Sinulle!

Siikajokilaakso Digin _1. kk vain 1 €_

Rajaton lukuoikeus verkkosivuilla ja sovelluksessa Näköislehdet ja arkisto Galleriat ja videot Uutiset sähköpostiisi Tilaajaedut ja pelit
Mainos
Siikajokilaakson pelit

Pelaa Siikajokilaakson digitaalisia pelejä

Aivojumppaa tai rentoa ajanvietettä – tutustu peleihin ja löydä suosikkisi

Aloita pelaaminen
Ilmoita asiavirheestä